Darmowe gry MMO, RPG. Komputer, XBox, PS3-porady, pomoc | Forum CFPS.pl

Darmowe gry MMO, RPG. Komputer, XBox, PS3-porady, pomoc | Forum CFPS.pl (http://cfps.pl/forum/index.php)
-   Zlecę/Wykonam (http://cfps.pl/forum/forumdisplay.php?f=71)
-   -   [Zlecę] Wygraj premium!!!! (http://cfps.pl/forum/showthread.php?t=17793)

kronos 02-11-2007 13:29

[Zlecę] Wygraj premium!!!!

Witam.
Chciałem ogłosić konkurs na najlepszy projekt strony www. Ponieważ moja strona jest w kiepskim stanie, szukam kogoś kto stworzy dla mnie ciekawy projekt. Nagrodą jest silver premium na 1 miesiąc dla najlepszego projektu strony. Moje uwagi:
1) Strona nie musi mieć szczegółowych informacji lecz tylko przykładowe.
2) Logo powinno być ładnie wykonane
3) Strona nie może być gotową stroną w CMS typu jportal bądź phpfusion.
4) Nie może być także jednym z darmowych szablonów ściągniętych z innych stron.
5) Powinna być estetyczna i cieszyć oko i co najważniejsze nie powinna posiadać błędów.

W projekcie zakładki nie muszą działać ponieważ z wygranego projektu skonstruuję samodzielnie stronę. I co istotne strona powinna posiadać ciekawe logo.

Gotowe projekty należy wrzucić na jakiś host i podać link w odpowiedziach pod tematem.

Projekt powinien wyglądać lepiej od mojej poprzedniej strony www.premium-warrock.xt.pl

Przypominam że dla osoby która skonstruuje najciekawszy projekt wygra silver premium.
Dla ciekawskich zamiast silvera może być gotówka ^^

>>>>Temat napisany za pozwoleniem Bartusia w razie czego<<<<

pikola7 02-11-2007 16:21

Cytat:

Napisał kronos

kronos, zapraszam na www.XXXXXXXXXXXXX CENY TEGO TYPU STRON OD 400- DO 1200 ZŁOTYCH ZALEZNIE CO CHCESZ CHYBA DAŁEŚ ZBYT DUŻE WYMAGANIA ZA NAGRODE ,TYLE ODE MNIE.
PS.Sry capslock.

Kamilos118 02-11-2007 16:33

Zgadzam się z pokola7... Kto ci zrobi taką stronę za marne Premium Silver... Ja proponuję WarRock Retail Box z M60 lub M249 HT... Wtedy napewno będą chętni...

Malarz 02-11-2007 16:47

kamilos118, nie bądź śmieszny bo NIKT nie zapłaci za zrobienie takiej strony 120zł...
Premium silver to wystarczająca nagroda, jak Ci nie pasuje to nie bierz udziału i już.

kronos 02-11-2007 16:54

Dałem taką nagrodę i już. A i uwaga. Jeżeli projekt będzie ambitny to nawet jest możliwość wygrania Boxa z minigunem ^^^ więc do pracy panowie
Pozdro

Kamilos118 02-11-2007 18:08

Matejko, LOL, to jakby ci ktoś dawał do wyboru 400zł lub Premium Silver za stronę w wykonaniu tak jak w opisie kronos,
To co byś wziął?? Bo ja bym wziął 400zł... A ty?? Teraz pomyśl logicznie, i wyciągnij wnioski....

Kabas 02-11-2007 18:26

kamilos118, i po co zabierasz głos jak pewnie się wogóle nie znasz na kodzie html, ja coś spróbuję zrobić xD Jak mi wyjdzie to ci podeślę ;p

Wojbores 02-11-2007 18:40

OMG WTF LOL !! 400zł?! :rotfl: Serwer kupisz za 50 gr....

Kabas 02-11-2007 19:31

Wojbores, lol Ty to się chyba wogóle nie znasz xD

Pskronos, nie lepiej ci poprawić obecną, zmienić skórkę?

Quentin 02-11-2007 20:00

Kabas, widocznie chce mieć lepszą. Ale gdy to przeczytałem

Cytat:

Napisał kronos

Spadłem, z krzesła :shock:

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:29.