Warrock Crossfire ProjectBlackout Rejestracja Regulamin FAQ Lista użytkowników Kalendarz Arcade Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć   Darmowe gry MMO, RPG. Komputer, XBox, PS3-porady, pomoc | Forum CFPS.pl > Informacje i Wydarzenia > Nowości ze świata / kraju

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 07-11-2010, 23:53
Embryodead
Cywil

Domyślnie Jest szpik dla Nergala!

Miło mi poinformować, że po trzech miesiącach znaleziono szpik dla Nergala. Notka ze strony Behemotha.

Cytat:
Właśnie otrzymaliśmy najświeższy raport prosto ze szpitala. Czytając go nie mamy wątpliwości, że leczenie Nergala przebiega pomyślnie:
"Witajcie. Wciąż ze szpitalnego łóżka, ale w już naprawdę niezłej kondycji piszę, żeby poinformować was o moim stanie zdrowia i dalszych etapach leczenia. W chwili obecnej jestem po czwartej, ostatniej chemii i ponad 3 miesięcznym pobycie w szpitalu. Całą terapie przeszedłem jak burza choć nie obyło się bez kilku poważnych „dołków”. Tym samym zamykam etap leczenia farmakologicznego i niedługo rozpoczynam naświetlania, następnie zaś czeka mnie przeszczep szpiku. Tak, tak, mamy dawcę!)) Po wielomiesięcznych poszukiwaniach fundacja znalazła osobę, której genotyp jest identyczny z moim. Byłoby trudno to osiągnąć gdyby nie wsparcie ogromnej liczby osób. Przede wszystkim muszę wyrazić swój wielki podziw dla mojej cudownej i oddanej narzeczonej, Dorotki. Nie zważając na przeciwności losu, komentarze opinii publicznej, niejednokrotnie małe i żałosne, stawała na głowie żeby pomoc mi i wielu innym ludziom. Twoja pomoc jest nieoceniona. Dziękuję Ci i kocham Cię. Głębokie ukłony w kierunku fundacji DKMS za profesjonalizm i oddanie sprawie! W imieniu swoim i wszystkich chorych pragnę podziękować każdemu, kto zarejestrował się w banku szpiku, niezależnie od miejsca pochodzenia, koloru skóry czy wyznania. Na całym świecie odbywały się charytatywne koncerty, ludzie z branży, zespoły i przede wszystkim fani zaangażowali się w akcję z totalnym oddaniem. Jesteście wielcy! Dzięki któremuś z was możliwy jest mój przeszczep ale pamiętajcie, że swoją postawą możecie uratować wielu innych potrzebujących dlatego apeluję: nie przestawajcie! Marsz ku zwycięstwu trwa! Rogi w górę!"
No to teraz czekać na przeszczep i brać się za koncerty!

Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2010, 16:01
MadMaX jest nieaktywny MadMaX
Generał

Nick: MadMaXcfpspl
Gra: BlackShot

MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Domyślnie

No i co, lyso Ci teraz po tych bzdurnych teoriach ktore snules dlaczego nie znajda dla niego szpiku?
Przestan sie bawic w teorie spiskowe bo jak widzisz one nie istnieja

Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2010, 16:34
Embryodead
Cywil

Domyślnie

Tak, jest mi bardzo głupio. Byłem pewien, że nie powiedzą mu od razu, że znaleźli dla niego szpik po to, aby zdobyć jak najwięcej potencjalnych dawców. Cóż, na szczęście się myliłem.

Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2010, 22:58
UmberPwner jest nieaktywny UmberPwner
Szeregowy
Major

Nick: du0skillz
Gra: Warrock
Klan: Nonsense

UmberPwner Nieźle mu idzie, czasami nie daje się zabić
Domyślnie

Nie wiem czemu o tym tak głośno, Nergal to człowiek jak każdy inny. Wiele osób oczekuje na dawców a nikt o tym nie pisze..

Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2010, 23:11
Evela jest nieaktywny Evela
Generał Major

Nick: ...
Klan: E.G.P

Evela Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

Jest to po prostu znana osobistość, ma wiele fanów. Jak piszą o chorobach lub zgonach znanych ludzi to czemu nie piszą o zwykłych polakach ? Nikogo by to nie obchodziło, takie jest życie.

Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2010, 23:20
UmberPwner jest nieaktywny UmberPwner
Szeregowy
Major

Nick: du0skillz
Klan: Nonsense

UmberPwner Nieźle mu idzie, czasami nie daje się zabić
Domyślnie

Ja jednak wszystkich ludzi pakuję do jednego worka jeżeli chodzi o takie sprawy. Człowiek jak człowiek

Odpowiedź z Cytatem
stare 12-11-2010, 06:21
Embryodead
Cywil

Domyślnie

Pwner. Jestem ciekawy ilu ludzi dzięki Nergalowi i Dodzie teraz ma szpik.

Odpowiedź z Cytatem
stare 01-07-2015, 09:03
tomanek jest nieaktywny tomanek
Szeregowy
Młodszy Szeregowy

tomanek Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

To tak jest. Jedni drugim pomogą a w drugą*stronę często by to w ogóle nie działało. Na szczęście leczenie słuchu w http://www.konert.com.pl nie wymaga żadnych takich zależności.

Odpowiedź z Cytatem
stare 06-02-2017, 11:12
andyson jest nieaktywny andyson
Szeregowy
Młodszy Szeregowy

Nick: andyson
Klan: mail

andyson Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

Obecnie kieruję swoje zainteresowania ławeczkę na Lord4Sport. Tam chyba mają niższe ceny niż allegro.

คาสิโนออนไลน์

Odpowiedź z Cytatem
stare 06-02-2017, 16:03
belll jest nieaktywny belll
Szeregowy
Młodszy Szeregowy

belll Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

to teraz nic tylko świętować kartki świąteczne

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz