Warrock Crossfire ProjectBlackout Rejestracja Regulamin FAQ Lista użytkowników Kalendarz Arcade Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć   Darmowe gry MMO, RPG. Komputer, XBox, PS3-porady, pomoc | Forum CFPS.pl > Telefony, GSM, Smartphony > Android

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 11-08-2011, 06:52
MadMaX jest nieaktywny MadMaX
Generał

Nick: MadMaXcfpspl
Gra: BlackShot

MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Domyślnie Tune in czyli znajdziesz radio grające każdy gatunek muzy! Także przez komórę!

Tak ostatnio zauważyłem iż moja komóra leży taka nieużywana a przecież kupiłem tam specjalnie nielimitowanego neta na 6 miechów.

Lubię słuchać głośno muzy ale w nocy to tylko słuchawki zostają, z tym że....mam ułamanego jacka w gnieździe na słuchawki w lapku.

A do tego słuchanie ciągle tej samej muzy z dysku się prędzej czy później nudzi.

Dlatego też wpadłem na pomysł by znaleźc jakieś radio internetowe pod androida i podłączyć słuchawki do smartphona.

Znalazłem ten właśnie programik:
https://market.android.com/details?id=tunein.player

A tutaj stronka która stworzyłą ten świetny programik.
http://tunein.com

A potem tylko wpisujemy w telefonie w polu wyszukiwania typ muzyki jaki nas interesuje.
Ja wpisałem Industrial i znalazło mi kilkanaście stacji grających goth, industrial oraz darkwave.

To jest lepsze niż odtwarzacz mp3 w fonie bo tutaj muza non stop inna!
Non stop nowe kawałki, non stop świetna muza którą słyszę po raz pierwszy!
Jakość mp3 czyli bardzo dobra. Muza leci non stop bez jakiegoś przerywania.
Genialne!

Na tej stronce co podałem też można słuchać i wyszukiwajka działa w ten sam sposób.

Szkoda ze dopiero czwartek, ta muza mnie tak rusza że bym zaraz gdzieś się wyskoczył pobawić!

Ostatnio edytowane przez MadMaX ; 11-08-2011 o 06:56

Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2011, 11:28
wergencytoryks jest nieaktywny wergencytoryks
Szeregowy
Podporucznik

wergencytoryks Robi postępy, umie już utrzymać broń
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika wergencytoryks
Domyślnie

Ano fajne. ładna szata grficzna, posegregowane... <ok>

To ja tez moze w tym temacie bo po co bede nowy zakładał przedstawie bardzo fajna strone. Byc moze wiekszosc już ją zna, ale w Polsce jest wciaz mało popularna. Mianowicie

WWW.GROOVESHARK.COM

Jest to tak jakby nasz internetowy dysk twardy z ulubiona muzyką.
Muzyka jest posegregowana na gatunki oraz możemy wyszukac swój ulubiony tytuł lub wykonawce. Jest tam naprawde wszystko !

Możemy tworzyć dowolne playlisty. DOdanie jednej piosenki zajmuje sekunde. NIc nie musimy sciagac. Po prostu wyszukujemy i dodajemy co nas interesuje.

Każdy użytkownik dostaje swój unikalny link:
www.grooveshark.com/ tutaj co sobie wybierzemy

Na dowolnej imprezie czy u znajomego wpisujemy nasz link i mamy nasza ulubiona muzyke w bardzo dobrej jakosci !

Serwis ma również wiele możliwości społeczościowych.

Odpowiedź z Cytatem
wergencytoryks dostał punkt Pomógł od:
Artiks (24-03-2012)
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd