Warrock Crossfire ProjectBlackout Rejestracja Regulamin FAQ Lista użytkowników Kalendarz Arcade Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć   Darmowe gry MMO, RPG. Komputer, XBox, PS3-porady, pomoc | Forum CFPS.pl > Telefony, GSM, Smartphony > Android

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 25-03-2012, 21:20
Embryodead
Cywil

Domyślnie

Dla mnie gameboy to nieśmiertelna konsola z nieśmiertelnymi i ponadczasowymi grami. Masa dobrych rpg a to niesamowity zabijacz czasu.

Odpowiedź z Cytatem
stare 25-03-2012, 22:11
Evela jest nieaktywny Evela
Generał Major

Nick: ...
Gra: Warrock
Klan: E.G.P

Evela Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

MadMax wychłosta Cie igorem po twarzy

Odpowiedź z Cytatem
stare 25-03-2012, 22:15
Kruchy jest nieaktywny Kruchy
Pułkownik

Gra: Inna

Kruchy Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

Ściągnij sobie dojenie krowy gra wymiata i śmiechu ile zagraj sobie w nią z kumplami.

Odpowiedź z Cytatem
stare 25-03-2012, 22:41
Embryodead
Cywil

Domyślnie

Cytat:
Napisał Evela Zobacz post
A ty wciąż o tym marzysz?

Odpowiedź z Cytatem
stare 25-03-2012, 23:17
adi1991 jest nieaktywny adi1991
Szeregowy
Major

adi1991 Nieźle mu idzie, czasami nie daje się zabić
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika adi1991
Domyślnie

K.O coś tam boks fajny nawet. Miałem fajną scigałke na przez BT dla 4 graczy ale nie pamietam nazwy kurde... Poza tym popatrz na android.pl

Odpowiedź z Cytatem
stare 25-03-2012, 23:52
MadMaX jest nieaktywny MadMaX
Generał

Nick: MadMaXcfpspl
Gra: BlackShot

MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Domyślnie

Cytat:
Ściągnij sobie dojenie krowy gra wymiata i śmiechu ile zagraj sobie w nią z kumplami.
Gra w dojenie krowy? A nie ma może gry w przerzucanie gnoju?

Cytat:
Cytat:
A ty wciąż o tym marzysz?
A czy wszyscy zapomnieli, że ja też mam w tej westii coś do powiedzenia?
A nie Igor to, Igor tamto i biedak nie ma chwili na odpoczynek
------------------------------------------------

Jak tak przeglądam swojego fona to nie, prócz emulatora GB nie mam nic innego z gier, bo mi jakoś nie podchodzą.
Są może łądne graficznie, ale brak w nich grywalności.
A temu gierkom z GB nie brakuje.

My z kumplami to nawet specjalnie instalowaliśmy emulatory na PC, aby trzaskać w Pokemony całe dnie .

Odpowiedź z Cytatem
stare 26-03-2012, 12:36
Embryodead
Cywil

Domyślnie

Ja tylko czekam, aż wymyślą emulator który umożliwi walkę i wymianę pokemonów z kumplami xD. Pewnie jest możliwe coś takiego przez BT.

Odpowiedź z Cytatem
stare 26-03-2012, 16:22
lOvek jest nieaktywny lOvek
Szeregowy
Porucznik

Nick: -ManieK-

lOvek Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

Polecam Ci też grę Jet Car Stunt

Odpowiedź z Cytatem
stare 26-03-2012, 18:32
Matthew jest nieaktywny Matthew
Szeregowy
Generał Major

Matthew Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

A teraz inne pytanie Gdy mam już grę na kompie w formacie apk wrzucam ją na kartę pamięc-> android-> data i nie mogę tego znaleźć potem na telefonie co wiąże się z tym że nie mogę zainstalować gry ;/ co robię nie tak ?

Odpowiedź z Cytatem
stare 26-03-2012, 19:08
MadMaX jest nieaktywny MadMaX
Generał

Nick: MadMaXcfpspl
Gra: BlackShot

MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Domyślnie

Szukasz nie w tym folderze co trzeba, lub zapisujesz nie w tym folderze co trzeba.
Po wrzuceniu aplikacji na kartę, należy na nią wejść eksploatorem plików i odpalić, by się zainstalowała.

Pobieranie bezpośrednio z marketu jest prostsze.

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd