Warrock Crossfire ProjectBlackout Rejestracja Regulamin FAQ Lista użytkowników Kalendarz Arcade Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć   Darmowe gry MMO, RPG. Komputer, XBox, PS3-porady, pomoc | Forum CFPS.pl > Film i Kino > Fantasy & Science-fiction

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 30-03-2011, 04:52
MadMaX jest nieaktywny MadMaX
Generał

Nick: MadMaXcfpspl
Gra: BlackShot

MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Domyślnie A Boy and his Dog

Nie sądze by ktokolwiek z Was ten film oglądał.
Ja natrafiłem na niego przeglądając najwyżej ocienione filmy SF na Lovefilm gdzie mam abonament i tam legalnie oglądam filmy.

Ale powiem jedno.
Dawno nie oglądałem filmu w którym zakończenie by mnie zaskoczyło.
Dawno nie oglądałem filmu w którym nie wiedziałbym co za chwilę się stanie.
Ponieważ dzisiejsze filmy są robione na jedno kopyto.

Jednak nie ten film. Jest on z 1975 roku i ukazuje z początku świat po wojnie nuklarnej. Pokazuje bez ściemniania co by kierowało ludźmi gdyby cywilizacja gdzieś znikneła.

Głownym bohaterem jest koleś który jakimś cudem ume się porozumiewać telepatyczne z psem. Jakoś tak się to stało, tylko on to potrafi.
Układ mają taki - chłopak ma psu załatwić jedzienie, a pies próbuje chłopakowi wywęszyć panienki o które naprawdę ciężko w takich warunkach. A chłopak staje się nerwowy, gdyż nic nie zaluczył już od...4 tygodni

Niby wszystko proste, jasne, wędrowanie po zniszczonej ziemi w postpokaliptycznych klimatach, ale....no ale ten film się diametralnie zmienia, zaskakuje i ciekawi, a zakończenie spowodowało u mnie wybuch śmiechu, szczególnie końcowe dialogi.

Nie znajdziecie tam super efektów specjalnych, znanych aktorów czy innego wypeniacza czasu w filmie.
Ale jeżeli ktoś lubi pomyśleć, nudzi go oglądanie po raz n-ty filmu gdzie się domyśla jaki będzie koniec, oraz lubi postapokaliptyczne klimaty jak w MadMaXie lub Falloucie - musi to obejrzeć.

A jeżeli ktoś już ten film oberzy, niech napisze jak wrażenia po ostatniej scenie oraz dialogach którymi kończy się film

Link do IMDB:
http://www.imdb.com/title/tt0072730/

Link do WIKI:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ch%C5%82opiec_i_jego_pies

Moja ocena: 4/5 - Bardzo Dobry

Ostatnio edytowane przez MadMaX ; 23-02-2012 o 15:10

Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2011, 05:58
Embryodead
Cywil

Domyślnie

Cytat:
Dawno nie oglądałem filmu w którym zakończenie by mnie zaskoczyło.
Dawno nie oglądałem filmu w którym nie wiedziałbym co za chwilę się stanie.
A oglądałeś przynajmniej trzy części Piły, jedna po drugiej? Powiem, że nawet planuję zrobić tutaj event, zainspirowany właśnie tą serią - nie bójcie się drodzy userzy, nie będzie krwawo .

Co do filmu. Obejrzę chociaż wątpię aby zaskoczył mnie bardziej niż Piła. Aktualnie seria Saw to pierwsze miejsce u mnie.

Odpowiedź z Cytatem
stare 20-06-2011, 22:34
MadMaX jest nieaktywny MadMaX
Generał

Nick: MadMaXcfpspl
Gra: BlackShot

MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Domyślnie

Wszystkich któzy oglądali bądź obejrzą ten film zachęcam o skomentowanie go oraz ocenienie za pomocą opcji OCEŃ TEMAT, znajdującej się nad 1 postem, a dokłądnie tutaj:

Dzięki temu będziemy mieć swój system oceny filmów.

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania