Warrock Crossfire ProjectBlackout Rejestracja Regulamin FAQ Lista użytkowników Kalendarz Arcade Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć   Darmowe gry MMO, RPG. Komputer, XBox, PS3-porady, pomoc | Forum CFPS.pl > Film i Kino > Fantasy & Science-fiction

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 31-03-2011, 05:51
MadMaX jest nieaktywny MadMaX
Generał

Nick: MadMaXcfpspl
Gra: BlackShot

MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Domyślnie Donnie Darko [MM Poleca!]

Wrzuciłem tu bo był w katalogu SF na Lovefilm.
Tak wogóle to jest mix gatunków włącznie z psychologicznym i thillerem.

Nie będę się dużo rozpisywał. Powiem tylko tyle. Niedobrze mi po tym filmie, tak mi sponiewierał umysł.
Jest tak głęboko zakręcony że aż mi przypomniał chwile gdy ostro się bawiłem własnym umysłem za pomocą pewnych substancji i też widziałem rzeczy które nie istnieją. Brrrrr...

Jak ktoś go obejrzy, niech od razu wrzuci tutaj odczucia na gorąco.
Warto obejrzeć, mimo że film nie należy do łatwych lekkich i przyjemnych.

Idę spać.

IMDB:
http://www.imdb.com/title/tt0246578/

WIKI:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Donnie_Darko

Moja ocena: 5/5 - Doskonały

Wszystkich któzy oglądali bądź obejrzą ten film zachęcam o skomentowanie go oraz ocenienie za pomocą opcji OCEŃ TEMAT, znajdującej się nad 1 postem, a dokłądnie tutaj:

Dzięki temu będziemy mieć swój system oceny filmów.

Ostatnio edytowane przez MadMaX ; 20-06-2011 o 21:31

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd