Warrock Crossfire ProjectBlackout Rejestracja Regulamin FAQ Lista użytkowników Kalendarz Arcade Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć   Darmowe gry MMO, RPG. Komputer, XBox, PS3-porady, pomoc | Forum CFPS.pl > Komputery i laptopy > Sprzęt hardware, zestawy PC, laptopy

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 31-03-2012, 08:59
Szary Użytkownik jest nieaktywny Szary Użytkownik
Szeregowy
Starszy Szeregowy

Gra: Warrock

Szary Użytkownik Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie Chrome - cienka słabo widoczna czcionka, rozmywające się litery

Ma kto pojęcie, a raczej doświadczenie z takim problemem w Chrome, że jak czcionka ma kolor inny niż biały czy czarny, to wygląda jak wyblaknięta i jest ciężko widoczna?

Cosik się stało po ostatnim restarcie kompa i ponownym uruchomieniu przeglądarki.
Zrestartowałem ją ponownie, ale to nie pomogło.
A jak szukałem czy są jakies opcje pozwalajace na zmianę czcionki samemu w przeglądarce, bo moze to jest przyczyna - nic takiego nie znalazłem.

Jak odpalam Operę, to na niej wszystko jest OK.

No chyba że to ja już ślepne - 4h spania w ciągu ostanich 50+ godzin.

Idę się zdrzemnąć na 3h.
Może samo się naprawi jak ponownie odpalę kompa.
Jak nie, może ktoś miał to samo i poda tutaj rozwiąznie.

Dobranoc

Odpowiedź z Cytatem
stare 31-03-2012, 12:53
Szeregowy
Starszy Szeregowy

Domyślnie

Cóż, restart ani 3-godzinny odpoczynek nie pomogły - litery nadal poprzecierane.

Odpowiedź z Cytatem
stare 03-04-2012, 09:53
Szeregowy
Starszy Szeregowy

Domyślnie

Zmieniłem wielkość czcionki w ustawieniach an większą i nie pomaga.
Zmiana stylu czcionki też nie.

Cosik nie łąpie pewnych koloró czcionki i za cholere nie umiem wygooglować rozwiazania.

Odpowiedź z Cytatem
stare 04-04-2012, 13:11
MadMaX jest nieaktywny MadMaX
Generał

Nick: MadMaXcfpspl
Gra: BlackShot

MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Domyślnie

Mam to samo, po aktualizacji do Chrome 18 dostało to sporo użytkowników Windows, a jeszcze więcej Mac'a. W Azji to jest top problem.

Teraz właśnie próbuje to rozwązać, ale z Windowsem w polskiej wersji językowej to idzie jak krew z nosa, bo manuale mam po angielsku, a w jednej chwili potrafię myśleć tylko w 1 języku.

Processing...

Temporary Solution:

Znalazłem tymczasowe rozwiązanie.
Przynajmniej ja już mam dosyć szukać rozwiazania, póki mądrale z Goolgle nie wydadzą aktualizacji, która naprawi problem spowodowany rpzez nich.

Użytkownicy Win Vista/7:
  1. Klikamy prawym na pulpicie i z wybieramy Personalizuj
  2. Klikamy w Kolor i wygląd okien, a następnie na samym dole Otwórz właściwości wyglądu klasycznego...
  3. Teraz klikamy Efekty i na samej górze powinniśmy mieć włączoną opcję Clear Type [w Vista i Win 7 są one włączone domyślnie]
  4. Albo odznaczamy kwadrat nad tą opcją, albo zmieniamy w niej z Clear Type na Standardowe, po czym zatwierdzamy, robimy Zastosuj i restartujemy Chrome

Chrome niestety miesza własne opcje z tymi z tymi systemowymi i podczas tej aktualizacji, za bardzo namieszał, dlatego musimy je wyłaczyć żeby cokolwiek było widoczne.

Mozecie używać Standardowego wygładzania lub wogóle je wyłączyć - w zależności od preferencji.
Ja sprawdziłem wygląd czcionki w obydwóch opcjach i wybrałem wyłaczenie wygłądzania krawędzi czcionek.
Dobra, zmieniłem na Standardowe, bo wyłączone mi męczyło wzrok...

Ostatnio edytowane przez MadMaX ; 04-04-2012 o 13:27

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd