Warrock Crossfire ProjectBlackout Rejestracja Regulamin FAQ Lista użytkowników Kalendarz Arcade Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć   Darmowe gry MMO, RPG. Komputer, XBox, PS3-porady, pomoc | Forum CFPS.pl > Sprawy Organizacyjne > Informacje i ogłoszenia

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 11-02-2012, 18:29
MadMaX jest nieaktywny MadMaX
Generał

Nick: MadMaXcfpspl
Gra: BlackShot

MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Domyślnie Nabór do moderacji

Moderatorzy poszukiwani!
Żywi lub martwi

Dołącz do naszego zacnego grona na obrazku powyżej!

Zacznijmy od tego na co NIE nie możesz liczyć:
  • opieki zdrowotnej
  • ciepłych posiłków
  • płatnego urlopu
  • ani niczego innego płatnego

Za to mozemy zagwarantować:
  • zszargane nerwy
  • ciężką niewdzięczną pracę
  • kopniętego szefa [pss..tylko mówcie mu że Wam o tym napisałem]

Jeżeli nadal masz odwagę, to śmiało wysyłaj podanie do mnie jako PW czyli prywatną wiadomosć na forum.
Musisz sam zadecydować jak podanie ma wyglądać.

Skontaktuję się jedynie z wybranymi osobami.

Nabór trwa nieustannie do odwołania.

Odpowiedź z Cytatem
stare 11-02-2012, 21:06
b3gginer jest nieaktywny b3gginer
Szeregowy
Podpułkownik

Nick: b3gginer
Gra: Warrock

b3gginer Robi postępy, umie już utrzymać broń
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika b3gginer
Domyślnie

A mnie zechcesz? Robic mi sie nie chce, ale w zielonym jest mi do twarzy. Niechce mi sie pisac na pw, ale przydam Ci sie.

Odpowiedź z Cytatem
stare 11-02-2012, 21:11
Generał

MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Domyślnie

To jest bez sensu, bo byś musiał być nie sobą w zachowaniu, a takie coś się mija się z celem...

Odpowiedź z Cytatem
stare 11-02-2012, 21:34
Cynical jest nieaktywny Cynical
Szeregowy
Generał Major

Cynical Nieźle mu idzie, czasami nie daje się zabić
Domyślnie

A ja się nadaje Adolfie ?
Wgl, dodasz jakiś może wzór na podanie moda ?

Odpowiedź z Cytatem
stare 11-02-2012, 21:52
Generał

Domyślnie

Wzór wygląda tak:

Cytat:
Chcę zostać modem, ale nie potrafię nawet podania bez wzoru napisać.
Czy zostanę przyjęty?
Gwarantuje iż po skorzystaniu z tego wzoru nigdy nie dostaniesz odpowiedzi.

Napisanie własnego podania jest jednym z testów pewnej cechy która jest potrzebna na tym forum.

Więcej nie zdradzę

Ostatnio edytowane przez MadMaX ; 11-02-2012 o 21:55

Odpowiedź z Cytatem
stare 11-02-2012, 21:53
b3gginer jest nieaktywny b3gginer
Szeregowy
Podpułkownik

Nick: b3gginer

b3gginer Robi postępy, umie już utrzymać broń
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika b3gginer
Domyślnie

Jestes nikompatybilny z tym systemem, bo czytac nie umiesz biały wonszu.

Maxiuuu, no prosze. W zielonym mi do twarzy, sam kiedys tak stwierdziles pewnej nocy.

Odpowiedź z Cytatem
stare 11-02-2012, 21:56
Cynical jest nieaktywny Cynical
Szeregowy
Generał Major

Cynical Nieźle mu idzie, czasami nie daje się zabić
Domyślnie

Przeczytałem to ale chciałem by może coś UŁATWIĆ i dodać jakiś wzór jakby to wyglądało, bez numeru buta

Odpowiedź z Cytatem
stare 11-02-2012, 22:06
Kamel jest nieaktywny Kamel
Generał Porucznik

Gra: Inna

Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Kamel
Domyślnie

Popieram kandydature biegiego, chlopak z dystansem, wprowadzi troche koloru i luznej atmosfery, 0 spiny. Nie odbija mu na tyle by go skreslac. (:
Przemysl to, lepszy taki 1 luzak niz 5 spinaczy i sztywnych jak kupa na mrozie.

Odpowiedź z Cytatem
stare 12-02-2012, 00:02
Sir.AAK625 jest nieaktywny Sir.AAK625
Powracam dziffki
Generał Major
Nick: koda007
Klan: kopytko

Sir.AAK625 Nieźle mu idzie, czasami nie daje się zabić
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sir.AAK625
Domyślnie

Jestem za begim Dobrym byłby moderatorem Warny z żartem i wgl

Odpowiedź z Cytatem
stare 12-02-2012, 09:10
Remek jest nieaktywny Remek
Opie®dalacz
Generał Brygadzista

Nick: Nie gram.
Klan: Nie gram.

Remek Robi postępy, umie już utrzymać broń
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Remek Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Remek
Domyślnie

Też w sumie bym go poparł, ktoś musi mnie warnować tak, bym sie jeszcze z tego śmiał d;

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd