Warrock Crossfire ProjectBlackout Rejestracja Regulamin FAQ Lista użytkowników Kalendarz Arcade Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć   Darmowe gry MMO, RPG. Komputer, XBox, PS3-porady, pomoc | Forum CFPS.pl > Muzyka i Piosenki > Techno & Trance

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 23-07-2012, 18:52
__DaX__ jest nieaktywny __DaX__
Pułkownik

Nick: vvengeancee
Klan: Illusions

__DaX__ Nieźle mu idzie, czasami nie daje się zabić
Domyślnie

Cytat:
Napisał Embryodead Zobacz post
No skoro festiwal jest tak źle zorganizowany, że nawet się nie odbył? Podczas, gdy na openerze bawiło się około 50 tysięcy ludzi? Odstaw Kubusia i wyjdź stąd bo pieprzysz tak nielogiczne rzeczy, że aż mnie głowa rozbolała.

@Dax, być może i ci DJ'e są niesamowici, rewelacyjni etc. Ale albo w Polsce nie ma tylu fanów Tiesto (w co wątpię) albo festiwal był po prostu za drogi. 500zł to może i mało jak na skład który dostali, ale wciąż za dużo, aby zwykły Kowalski mógł sobie pozwolić na taki rarytas. No chyba, że fani takiej muzyki to same dzieciaki którym rodzice nie dali pieniążków na imprezę (nie mylić z koncertem).
Ale to jest po raz pierwszy w Polsce. Może i dlatego robili to w USA bo społeczeństwo ma kasę. Sądzę, że w Polsce miał być tylko raz w historii, niestety nie wypaliło. Zresztą uważam, że i tak turystów by było więcej niż Polaków. To fakt, że w Polsce nie ma extra zarobków, ale co to organizatorów obchodzi ? Oni i tak będą mieli dochód. Ktoś komu zależy, będzie odkładać kasę pół roku czy tam ile potrzebuje, aby ją uzbierać. Ja uważam, że takie imprezy są nie dla dzieci, ale dla fanów. Jeśli komuś zależy to i tak pojedzie na UMF, bo kasę jakoś załatwi. Ta impreza nie jest zapowiedziana dzień przed odbyciem się jej więc każdy ma czas, aby zdobyć pieniądze. Ktoś kto mówi, że jest za drogo nie jest fanem takiej muzyki To samo w sporcie. Są ludzie co jeżdżą na mecze i wydaja setki złotych na miejsca w fajnych lożach bo to kochają, to nie znaczy, że mają zajebiste zarobki. Po prostu wydają kasę na coś co kochają. Jestem pewien, ze gdyby to była impreza w Twoich klimatach to nawet jeśli by kosztowała 1000 złotych to byś na nią pojechał skoro miałoby być 50 najlepszych wokalistów w muzyce, którą uwielbiasz. Sam myślałem nad UMFem, ale słyszałem o tym, że z każdym dniem coraz więcej wykonawców odpadało, bo chyba Polska to nie jest dla nich szczyt marzeń, mimo, że impreza ta odbywa się w Miami co roku. Może i nazwa identyczna, ale nie ten sam klimat.

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd