Warrock Crossfire ProjectBlackout Rejestracja Regulamin FAQ Lista użytkowników Kalendarz Arcade Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć   Darmowe gry MMO, RPG. Komputer, XBox, PS3-porady, pomoc | Forum CFPS.pl > Komputery i laptopy

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 25-03-2012, 15:25
CiemnaStrefa jest nieaktywny CiemnaStrefa
Szeregowy
Kapral

Gra: Warrock

CiemnaStrefa Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie brak obrazu

Posiadam kartę GALAXY GeForce 8500 Series. Niestety popsuł mi się w niej wiatraczek i musiałem ją odłączyć tym samym jadąc na karcie zintegrowanej i podpięciem kabla od monitora pod płyte główną... Dzisiaj udało mi się znaleść jakiś wiatraczek, podpiełem go - chodzi i chłodzi.
Nie czekając chwili dłużej podpiąłem moją karte GF 8500s i zainstalowałem sterowniki pod XP. Zresetowałem komputer jak należy i nie mam obrazu (monitor w stanie spoczynku - pomarańczowa lampka). Pomyślałem że należy teraz podpiąć kabel od monitora pod kartę... Brak reakcji... Podpiąłem znowu kabel pod płyte główną i wyciągnąłem karte graficzną - cud! Obraz jest. Więc co mam zrobić ? Chłodzenie do karty mam a szkoda ją zmarnować bo bez niej mój komp słabiutko pod względem graficznym chodzi. Może coś źle robię (zmienić kolejność), czekać hmm ? Proszę o pomoc

Odpowiedź z Cytatem
stare 27-03-2012, 20:30
MadMaX jest nieaktywny MadMaX
Generał

Nick: MadMaXcfpspl
Gra: BlackShot

MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Domyślnie

Tyś wariacie instalował sterowniki od zwykłej karty mając podpiętą zintegrowaną?

Miejmy nadzieje że to sie tylko przestawiło coś w biosie.

Teraz musisz wejść do biosa na zintegrowanej, przestawić grafikę w opcjach ze zintegrowanej na port, podłączyć zwykłą grafikę, monitor do niej i powinno śmigać.

Bo jak to nie pomoże, to będziesz musiał ścigać wszelakie pozostałości sterowników graficznych.

Odpowiedź z Cytatem
stare 28-03-2012, 16:59
Szeregowy
Kapral

Domyślnie

Karta od roku była nie używana a kiedyś działała xD
Dodam jeszcze że gdy mam ją podpięta to mi trzeszczy jak się włącza 5 razy i dopiero wyświetla obraz (oczywiście jak kabel jest podpięty pod płyte). Gdzieś na forum wyczytałem że zintegrowana wyłącza się automatycznie po podpięciu kabla pod kartę.
Co o tym sądzisz ? może zepsuta jest i dla tego ?

@
moja płyta to: M61SME-S2
Coś tam wyłączyłem w integrated i nadal nic. Pewnie karta padnięta.

Ostatnio edytowane przez CiemnaStrefa ; 28-03-2012 o 17:13

Odpowiedź z Cytatem
stare 28-03-2012, 17:24
Sroka jest nieaktywny Sroka
Generał Brygadzista

Sroka Lider drużyny - jego ludzie ufają jego rozkazom
Domyślnie

Miałem tę samą płytę główną kiedyś. Wystarczyło podpiąć kabel pod odpowiednią kartę i system sam wykrywał gdzie wysłać sygnał. Najprawdopodobniej padła Ci ta 8500gs. Jak odpalasz kompa z podłączonym kablem do 8500 to nic nie piszczy?

Odpowiedź z Cytatem
stare 28-03-2012, 17:34
Szeregowy
Kapral

Domyślnie

tak, 5 sygnałów się dosłuchałem a później rusza system (słychać w słuchawkach) ale brak obrazu

Odpowiedź z Cytatem
stare 28-03-2012, 21:12
Sroka jest nieaktywny Sroka
Generał Brygadzista

Sroka Lider drużyny - jego ludzie ufają jego rozkazom
Domyślnie

Jakoś nie mogę się doszukać co oznacza dana ilość sygnałów, ale jestem w 90% pewien, że padła Ci grafa.
Najlepszym wyjściem jest, jak byś podłączył ją do innego komputera i sprawdził czy działa.

Swego czasu miałem 8600gts, z którą miałem ten sam problem. Nie było na niej żadnych oznak przepalenia - dosłownie jak nówka - a jednak padła

Odpowiedź z Cytatem
stare 18-03-2018, 21:00
warzone jest nieaktywny warzone
Szeregowy
Młodszy Szeregowy

warzone Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

I co było przyczyną ?

Odpowiedź z Cytatem
stare 08-05-2018, 12:36
olek44t jest nieaktywny olek44t
Szeregowy
Młodszy Szeregowy

olek44t Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

A wiecie, że na https://plexiwarszawa.pl/kubiki-z-plexi-pleksi/ znajdziecie fajne kubiki z plexi? Myśle, że naprawdę warto coś takiego właśnie zakupić.

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd